Lokalizacja

Doskonała lokalizacja w centrum Międzyzdrojów.

Międzyzdroje – tego popularnego kurortu nie trzeba przedstawiać. Należy do grona najbardziej znanych nadmorskich miejscowości. Połączenia: samochodowe nowobudowaną drogą krajową S3, kolejowe czy lotnicze do portu w Goleniowie czynią Międzyzdroje bardzo dostępnym miejscem.

Miejscowość w naturalny sposób dzieli się na część nadmorską, bezpośrednio przy plaży i promenadzie oraz pozostałą część z przeważającą zabudową mieszkaniową. Walorem Międzyzdrojów jest bezpośrednie sąsiedztwo obu tych stref, co czyni wzajemnie dostępnymi „na wyciągnięcie ręki” obiekty wszelkiego rodzaju zlokalizowane w obu strefach.

Inwestycja, do której Państwa zapraszamy jest zlokalizowana w strefie mieszkaniowej miejscowości, w południowo-wschodniej części centrum Międzyzdrojów.  Ulica Norwida jest przecznicą głównej ulicy - Niepodległości / Zwycięstwa. Jest ulicą jednokierunkową i charakteryzuje się niewielkim ruchem pieszym i samochodowym. W sąsiedztwie znajdziecie Państwo zabudowę mieszkaniową jedno- i wielorodzinną oraz dużo zieleni. Naprzeciw nieruchomości przy ul. Norwida zlokalizowany jest zielony plac – skwer, stwarzający dużą zieloną przestrzeń – widok z okiem nowopowstałego budynku.

Stąd naprawdę wszędzie jest blisko. Od promenady nadmorskiej i plaży dzieli nas zaledwie 10 minutowy spacer. Ta sama odległość dzieli nas od wejścia na szlak w Wolińskim Parku Narodowym.Dworzec kolejowy
500 m

Urząd Miejski
550 m

Przedszkole
1000 m

Szkoła Podstawowa
250 m


Kościół
350 m

Sklepy, banki, usługi
100 – 500 m

Morze
850 m

Promenada
500 m